Mlýnky Peugeot®

Mlýnky Peugeot®

Příběh Peugeot začíná v 19. století, mj. výrobou mlýnků na pepř a kávu. Více než 160 let později, mlýnky Peugeot mají stále nezastupitelné místo u těch nejznámějších světových šéfkuchařů. Dělají radost nejlepším labužníkům a starají se o originální rys každého stolu.
Společnost Peugeot založili již v roce 1810 bratři Jean Pierre a Jean Frédéric Peugeot. Začali s výrobou ozubených kol, která se však změnila na výrobku kávomlýnků, mlýnků na pepř a ostatní koření. Jejich první patent byl zaregistrován již v roce 1818. Tato společnost od počátku své existence přináší na trh řadu inovací a jen ty nejkvalitnější produkty.

PEUGEOT

Všechny výrobky Peugeot jsou označeny jejich typickým logem zaregistrovaným v roce 1858 - lvem na šípe, který symbolizuje odolnost zubů, flexibilitu čepele a rychlý řez. Výrobky této francouzské značky se odlišují od jiných vysokou kvalitou zpracování ostří a speciálním mechanismem, který nelze nalézt u žádných jiných výrobků. Peugeot vyrábí mlýnky speciálně určené na pepř, na chilli, na koření včetně bylinek, na kávu, na sůl, na muškátový oříšek a unikátní také na vlhkou mořskou sůl.

Mlýnky Peugeot®

Tip:
Nenašli ste co jste hledali? Zkuste se podívat na stolní inventář, anebo na gastro vybavení.
Copyright © 2018 enizon.com Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc.