Cukrárske potreby

Cukrárske potreby

V našej ponuke cukrárskych potrieb nájdete nepreberné množstvo cukrárskych pomôcok, cukrárskeho náradia a cukrárskeho vybavenia, ktoré sú určené predovšetkým pre profesionálnych cukrárov, samostatné cukrárske výroby, ale i cukrárske výroby v reštauračných či hotelových kuchyniach, ako aj pre cukrárne zamerané len na predaj cukrárskych výrobkov, resp. pre všetkých cukrárov - profesionálov.

Spoločným menovateľom našich cukrárskych potrieb je vysoká kvalita použitého materiálu (bez ohľadu na to či sa jedná o kov, plast, silikón, kompozitný materiál atď.), príslušná hrúbka materiálu s ohľadom na profesionálne použitie (!), vysoká kvalita spracovania, odolnosť a dlhá životnosť. Výrobky z našej ponuky nie je možné zamieňať s výrobkami z maloobchodu, aj keď na prvý pohľad (alebo porovnaním cien) nemusí byť rozdiel ihneď zrejmý.

Ďalšie cukrárske potreby resp. doplnky, ktoré sa vám môžu zísť vo vašej cukrárskej výrobe, môžete nájsť v našej ponuke predovšetkým medzi kuchynským riadom, kuchynským náradím, nožmi, stolovým inventárom, banketovým inventárom, gastronádobami, pracovným oblečením atď.

Tip:
Nenašli ste čo ste hľadali? Skúste sa pozrieť na gastro vybavenie.Doporučujeme - Cukrárske potreby


Dávkovací lievik, PC
Dávkovací lievik, PC
33,28€
Akciová cena: 32,61€
Ušetríte: 2% z ceny

Vykrajovač na donuty
Vykrajovač na donuty
9,25€
Akciová cena: 9,07€
Ušetríte: 2% z ceny
12-dielna súprava kvetinových špičiek, antikoro
12-dielna súprava kvetinových špičiek, antikoro
19,61€
Akciová cena: 16,67€
Ušetríte: 15% z ceny

Copyright © 2019 enizon.com Bratislava, Žilina, Košice, Nitra, Banská Bystrica, Prešov, ...